Články

Bus ve videoklipu Věry Martinové

Nebe, peklo, ráj je jedna z nejznámějších písní zpěvačky Věry Martinové. Jaké překvapení pro nás bylo, když jsme spatřili videoklip z roku 1994, ve kterém v hlavní roli účinkuje Mercedes-Benz 0 303.

celý článek...

Olympic

Ikarus Avia 533 ve videoklipu Dynamit skupiny Olympic

Původní videoklip skupiny Olympic písně Dynamit z roku 1979 je tak trošku i klipem autobusovým, protože skupina v něm jede na staveniště minibusem Ikarus na podvozku Avia s označením 533. Přikládám videoklip z YouTube.com a odkaz na Stream.cz, kde si můžete Ikarus prohlédnout ve slideshow.

celý článek...

Jarek Nohavica

Jarek Nohavica: Půlnoční trolejbus

Nohavica, Jaromír - písničkář, textař, překladatel, narozen 7. 6. 1953, Ostrava; jeho píseň z oblasti osobní přepravy.

celý článek...

Veselý FILM

Exklusivně pro AN: Klasik

Filmařská skupina Veselý FILM Vám představuje 1. autobusovou grotesku s názvem "Klasik". Zkoukněte ji teď a tady!

celý článek...

Klasik

Návrat k autobusové filmařině

Součástí tvorby Veselého FILMu byla v letech 2004-2007 tvorba tzv. autobusových snímků. V roce 2004 jsme představili dokumentární snímek s informaci o historii autobusové dopravy na Třebíčsku „Linka“ v hlavní roli s Vlastimilem Svobodou, tehdejším řidičem společnosti TRADO-BUS, s. r. o., díky které jsme snímek „Linka“ mohli natočit. Natáčení tehdy probíhalo na několika spojích linky 790690 mezi Moravskými Budějovicemi a Třebíčí.

celý článek...

Krásné Vánoce a PF 2010

Veselý FILM Vám přeje...

Krásné Vánoce a PF 2010
Ať se Váš život točí správným směrem :-)
Veselý FILM

Klasik

Filmařská skupina Veselý FILM připravuje krátký vtipně pojatý snímek s autobusovou tématikou s názvem "Klasik". Natáčení proběhne v nejbližších dnech. Premiéra se uskuteční v lednu společně s premiérou pohádky "Země věčné temnoty". Proč "Klasik"? Nechejte se překvapit :-)
Hasiči Jaroměřice nad Rokytnou

Dělej, máme výjezd!

Máte rádi srandu? Zajímají Vás veteráni? Jste u Sboru dobrovolných hasičů? Podíváte se rádi na zajímavý filmařský kousek? Juknětě na 2. hasičskou grotesku z projektu Hasiči Jaroměřice nad Rokytnou od Filmařské skupiny Veselý FILM. Pokud se Vám bude líbit, můžete pro ni hlasovat a vyhrát zajímavé vouchery do Kina Aero.
TAK ŠŤASTNOU CESTU

Marcel Zmožek: Jedeme za Pánem

Na CD Marcela Zmožka (syna Jiřího Zmožka) s názvem: "Tak šťastnou cestu" je k poslechnutí také píseň "Jedeme za Pánem", kde v hlavní roli vystupuje autobus. Autobusovou píseň s náboženskou tématikou si můžete poslechnout na internetových stránkách Jiřího Zmožka. Album je zde i k objednání.
švandovo divadlo

Autobus ve Švandově divadle

Autobus je divadelní hra Lukase Bärfusse a do repertoáru se ji chystá zařadit Švandovo divadlo a to již od září 2009. O tom, že děj hry je víc než zajímavý a autobus zde hraje ne malou roli, svědčí následující anotace ke hře, již může natěšený divák nalézt již teď na stránkách Švandova divadla.

celý článek...

1 26