Články


Nový MHD simulator s motivem tramvají je na světě. Zahrajte si!

Již dříve jsme informovali o blížícím se vydání nové PC hry s motivem MHD. Hra MHD simulator online je nyní na světě a můžete se v ní tentokrát těšit na jízdu tramvají.

celý článek...


Nový MHD simulátor bude brzy na světě

Autor řady počítačových her Daniel Viktorin představí v nejbližší době novou hru z řady MHD simulator. Po úspěšných MHD simulátorech z roku 2007 (autobusy) a 2009 (tramvaje) budou v novém MHD simulátoru 2011 jezdit TROLEJBUSY.

celý článek...


Pro přátele delfínů

Patříte mezi ty, které vítají na našich silnicích každý nový autobus s logem delfína na masce - Iveco – Irisbus? Společnost Iveco nabízí zprostředkovaně svým portálem IVECO Store nesčetné množství doplňků, oblečení, modelů s logem Irisbus.

celý článek...

Hry a modely20. květen 2010, Petr Stibor
CAR model

Autobusy do ruky

Při surfování na internetu jsme objevili portál CARmodel, kde nás zaujalo veliké množství modelů automobilů, ale hlavně autobusů. Sekce s modely je členěna tak, že zákazník má možnost během chvíle zjistit náhled, výrobce, velikost a cenu modelu. Nabídka je více než pestrá, nalezneme zde modely, které máme možnost běžně potkat na našich silnicích, a to modely autobusů Irisbus, ale i autokary Mercedes – Benz Travego a mnoho dalších. Velmi nás zaujal model Bova Futura 127 v měřítku 1:43, který zpracován do nejmenších detailů.
Hry a modely13. květen 2010, Petr Stibor

Škoda hrou

Stránky Škoda hrou jsou součástí stejnojmenného vzdělávacího projektu společnosti Škoda Auto. Jeho cílem je přispět k popularizaci a propagaci dopravní bezpečnosti mezi dětmi, zejména na prvním stupni základních škol, pro které je projekt určen.

celý článek...

Hry a modely8. květen 2010, js
Traffic City 2

TRAFFIC CITY 2

Traffic City 2 je pokračování úspěšné logické dopravní strategie (simulace), která je vyjímečná tím, že hráčům nabízí kromě klasických strategických prvků a dalších aspektů také tvorbu jízdního řádu.

celý článek...

Hry a modely25. listopad 2009, Jan Veselý
MHD simulator 2009

MHD simulator 2009

Jaké to je, řídit tramvaj plnou náladových lidí a ještě jezdit na čas? Na tuto otázku vám odpoví nejnovější verze českého MHD Simulatoru 2009.

celý článek...

Hry a modely20. srpen 2009, Jan Veselý

Tak tohle je RÁJ ...

Internetová stránka, která potěší každého sběratele autobusových modelů. Na německém internetovém obchodě www.omnibus-modell-shop.de budete mít problém si vybrat. Stovky, možná i tisíce autobusových modelů a dalších předmětů souvisejících s autobusy.
Hry a modely27. březen 2009, Jan Veselý
Kam jede autobus?

Kam jede autobus?

Kterým směrem jede z vašeho pohledu autobus? Doprava, nebo doleva? Možná se vám tato hádanka zdá podivná, ale není zas tak hloupá, jak se na první pohled může zdát. Nejde o žádný chyták. Při hledání správého řešení vám může pomoci, když si představíte skutečný autobus někde na silnici, nebo třeba svoje cestování autobusem.
Hry a modely16. březen 2009, js
soutěž

Soutěž - Kolik autobusů...?

Kolikrát se vyskytuje v následujícím schématu slovo autobus, vydáte-li se od písmene A k písmeni S jakoukoliv cestou, tj. vždy od sousedního písmene k sousednímu, s výjimkou diagonálního směru? Láká vás tato výzva? Pak se nezalekněte, až zjistíte, že možností není pouze pár.

celý článek...

Hry a modely11. březen 2009, js
1 24