Články


První český kongres na téma nových vizí firemní mobility

Kongres Mobility Management, který se uskuteční 26. dubna v pražském Hotelu President, bude v České republice první svého druhu, jehož náplní budou trendy v řízení komplexní podnikové mobility. Tedy takové, která zohledňuje všechny druhy dopravy vycházející z podniku, včetně služebních cest či cest do zaměstnání, zaměřuje se na její celkové zefektivnění a snížení negativních dopadů. Program kongresu vyvolává oprávněný zájem – jen za první týden po zveřejnění záměrů akce se registrovalo přes 50 účastníků z řad top managementu firem napříč všemi segmenty trhu.

celý článek...

Pozvánky2. duben 2012, Daniel Srb

8. České dopravní fórum: Městská a příměstská doprava

Dopravní fórum, tradiční akce, organizovaná společností TOP EXPO CZ,se letos uskuteční ve středu 25. dubna 2012 ve Smetanově sále budovy Autoklubu ČR v Praze. Zastřešujícím tématem bude Městská a příměstská doprava.

celý článek...

Pozvánky8. březen 2012, Daniel Srb

Necelý měsíc do rozjezdu BusFestu 2012

BusFest odtajnil již všechna jména vystupující jak v trolejbusech, tak i na afterparty v klubu Golem.3. dubna tedy můžete nastoupit s jistotou, že si letošní ročník užijete. Nepropásněte předprodejlístků, který začíná již od 20. března.

celý článek...

Pozvánky5. březen 2012, Daniel Srb

BusFest: ujetý festival opět ve Zlíně

V úterý 3. dubna 2012 do Zlína zamíří již 3. ročník studentského hudebního festivalu BusFest. Jedná se o netradiční akci, kdy kapely budou hrát v trolejbusech a ve večerních hodinách bude následovat afterparty v oblíbeném klubu Golem. Mezi kapelami, které se zde objeví, nebudou chybět slovenské hvězdy Smola a hrušky a šumperští Genius Mess Poets.

celý článek...

Pozvánky14. únor 2012, Daniel Srb

Na veletrhu CZECHBUS se představí téměř třicítka firem

Na začátku listopadu si určitě udělejte čas na návštěvu odborného veletrhu věnovaného autobusům. Ten se uskuteční na výstavišti v Praze - Holešovicích od 3. do 5.11. souběžně s veletrhem MADI travel market.

celý článek...


Podzimní sraz autobusů ve Vyškově

24. září proběhne v Muzeu letecké a pozemní techniky ve Vyškově celostátní sraz autobusů. Zúčastnit se mohou všechny typy autobusů od historických po moderní.

celý článek...


Veletrh CZECHBUS, Praha 2011 - perspektivní doprava třetího tisíciletí

Středoevropský veletrh autobusové dopravy CZECHBUS, který se uskuteční na výstavišti INCHEBA EXPO v Praze ve dnech 3. - 5. listopadu 2011, bude přehlídkou nejmodernější techniky, určené pro veřejnou silniční dopravu a tematicky bude obsahovat celé portfolio činností, které s autobusovou, popřípadě trolejbusovou dopravou bezprostředně souvisejí.

celý článek...

Pozvánky5. březen 2011, Daniel Srb
Slavnostní žehnání kotvy

Slavnostní žehnání kotvy

V neděli 3. 10. 2010 proběhne v areálu přístaviště u Brněnské přehrady žehnání kotvy brněnským biskupem Mons. ThLic. Vojtěchem Cikrlem za účasti primátora Statutárního města Brna Bc. Romana Onderky, MBA.

celý článek...

Pozvánky1. říjen 2010, Jan Veselý
DPMB, a. s.

Den otevřených dveří ve vozovně Komín

U příležitosti 1. evropského dne trolejbusů je připraven v sobotu 18.9.2010 "Den otevřených dveří ve vozovně Komín". Vozovna bude přístupná od 10,00 – 16,00 hodin a zájemci mohou absolvovat krátkou komentovanou okružní jízdu vozovnou, při které budou mít možnost shlédnout její technické zázemí a některé dílny údržby. Trolejbusem projedou mycím strojem a zastaví na pracovišti denního ošetření, kde budou seznámeni s celkovými opravami trolejbusů. Návštěvníky budou provázet po vozovně zaměstnanci DPMB, a.s., kteří se údržbou trolejbusů zabývají profesionálně a kteří budou připraveni odpovídat na jejich otázky. Dále bude v parkovací hale vystaveno všech pět typů trolejbusů, které v současnosti v Brně provozujeme. Součástí prohlídky bude i prezentace řídícího a informačního systému dopravy, kterým je kontrolován dopravní výkon vozidel i řidičů.
Pozvánky15. září 2010, Jan Veselý

Na svatého Václava na veteránskou akci!

Město Lovosice, Bohemia Transport Museum a Zubrnická museální železnice pořádají ve státní svátek, v úterý 28. září, veteránskou akci v Lovosicích.

celý článek...

Pozvánky3. září 2010, Daniel Srb
1 210