Články

tn.cz

tn.cz - Je to had, nebo autobus?

Autobusy jako obrovské pojízdné billboardy? Proč ne? Když se to udělá se vtipem, je úspěch zaručený.
Vtipy9. srpen 2010, Jan Veselý
žravý autobus

Žravý autobus

Jak nápaditě ztvárnit vnější vzhled autobusu? Jednu z atraktivních možností zobrazuje humorná fotografie portálu Super.cz.
Vtipy12. květen 2010, Jan Veselý

Nový přírůstek Bohemia Transport Musea: samozřejmě APRÍL

Lovosické Bohemia Transport Museum je známé svou unikátní sbírkou anglických autobusů a nákladních a užitkových vozidel. Některé exponáty jsou skutečně jedinečné včetně posledního vyrobeného Bedfordu, ovšem poslední přírůstek je tím nejnejobvyklejším patrovým autobusem na světě!

celý článek...

Vtipy1. duben 2010, Daniel Srb

Vtipy o autobusech (41)

V MHD přišel ke mně nějaký chlápek a chtěl po mně můj lístek. Jako by si nemohl koupit svůj!

"Pane, vy jedete na černo," konstatuje revizor a vyplňuje pokutu."A víte, že je to možné? Já jsem totiž barvoslepý."

Pan Hugo si přisedl v autobuse na čtyřku naproti krásné dívce. Žádná řeč s ní nebyla, tak vytáhl z aktovky sáček třešní a při vylupování pecek našel novou zábavu. Byl to buran z vesnice, a tak začal střílet po slečně peckama. Po zásahu pravého ňadra zvolal vítězně 1:0. Nic. Po zásahu levého ňadra zvolal nadšeně 2:0. Dívka se naštvala, zvedla se a prásk Huga do rozkroku. Přitom vítězně zvolala 2:2. Hugo ji však vyvádí z omylu: "Neplatí, to byla tyčka!"
Vtipy30. leden 2010, Jan Veselý

Vtipy o autobusech (40)

Filozofuje pan Karel U dvou soudků: "Nejdobrodružnější knihy, pánové, jsou telefonní seznam a jízdní řád." "Proč?" ptají se ostatní. "No, v tom prvním je ve skutečnosti všechno někde jinde a v tom druhém všechno někdy jindy."

V autobuse bylo narváno. Žena, visící na držadle, se otočila k muži, který stál za jejími zády, a vyštěkla: "Jestli do mě nepřestanete dloubat tou věcí zavolám policii!" "To je jenom obálka s výplatou slečno," smál se muž. "Jo? Vy teda máte ale džob! Za dvacet minut se vám už počtvrté zvednul plat!"

Babka v autobuse podává feťákovi lístek: "Mladý muži, buďte tak hodný a označte mi ho." Feťák se otočí ke strojku a vidí vedle stát vojáka. "Hele vojáčku, označte stařence lístek." "Já nejsem voják, já jsem námořník! Feťák povídá babce: "Babko, je zle, jsme na lodi!!"
Vtipy23. leden 2010, Jan Veselý
Double Decker

Super.cz: Ajajajaj :-(

Někdy je zkrátka opravdu mimořádně špatný den pro řidiče i jeho vůz...

celý článek...

Vtipy10. září 2009, Jan Veselý
Bus Pudink

Autobus na pudinku

Na čem všem mohou autobusoví fandové vytvořit obrázek autobusu, dokládá naše fotografie smajlíkového busu na pudinku :).
Vtipy27. březen 2009, Daniel Srb
...STÁVKA ČSAD

...STÁVKA ČSAD

Fotografie nepotřebující komentář.

Vtipy23. srpen 2007, Jan Veselý

Vtipy o autobusech (39)

Je to červené, dlouhé a leží to v příkopě. Co je to? Chcíplej autobus.

Byli dopadeni dva zloději, kteří po dlouhá léta úspěšně pracovali společně: "Kde a za jakých okolností jste se seznámili?" ptá se vyšetřující. "V autobuse. Já mu ukradl hodinky a on mně peněženku."

V Detroitu nainstalovali na autobusovém nádraží "inteligentní automat na prodej lístků". Přijde John Brown, vhodí čtvrťák a z automatu vypadne lístek: "Jste John Brown, stár 48 let, chcete do Cincinatti a jízdenka vás bude stát 8,5 $. Do odjezdu máte ještě 10 minut času." John nemůže pochopit, jak ten přístroj zná jeho jméno, věk a kam chce jet. Chytí pod paží vedle stojícího Indiána, hodí do automatu další čtvrťák a vypadne lístek. "Jste bojovník Orlí Péro z kmene Kiowa, stár 37 let. Přejete si jet do Memphisu. Váš autobus jede za 40 minut a jízdenka vás bude stát 6,8 $." John je z toho úplně mimo. Půjčí si od Indiána šaty a čelenku, vhodí další čtvrťák a z automatu vypadne lístek. "Jste nevěřící John Brown, stár 48 let. Chtěl jste do Cincinatti, ale zatím co tu děláte tyhle blbiny, váš autobus odjel. Ušetřil jste 8,5 $ za jízdenku."

Vtipy20. srpen 2007, Daniel Srb

Vtipy o autobusech (38)

Jede zájezd po poušti a autobus se najednou porouchá. Vystoupí řidič a začne se hrabat v motoru. Tu kolem běží bílý kůň a povídá: "Je to v karburátoru."
Řidič nevěří svým očím a myslí si: "to je přelud" a dál hledá závadu.
Za chvíli okolo běží další bílý kůň, a opět říká: "Je to v karburátoru."
To už je řidiči hodně divné a myslí si, že se asi brzo zblázní.
Když kolem proběhne třetí bílý kůň a také říká, že je to v karburátoru, tak to už řidič nevydrží a zkontroluje karburátor. A opravdu byl porouchaný. Když dojedou do blízké oázy, zajde řidič do autoopravny a vypráví svůj zážitek mechanikovi:
"Člověče, porouchal se mi autobus a kolem mě běželi tři bílí koně a říkali, že je to v karburátoru." "No to máš ještě štěstí, protože tady běhají i černý koně, a ty motorům vůbec nerozumějí!"

Autobusový zájezd zabloudil na poušti. Naštěstí uviděli beduína. "Prosím vás, jak se dostaneme do nejbližšího města?" "Jeďte pořád rovně a v úterý zahněte doprava!"

Z policejního protokolu: "Telefonní sloup se rychle přibližoval. Snažil jsem se mu uhnout z cesty, ale najednou narazil do předku autobusu."

Vtipy3. srpen 2007, Daniel Srb
1 26